Marvel Mighty Heroes

iOS için Marvel Süper Kahramanları Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 69.1 MB
  • Version 1.0.11
  • Dil İngilizce
  • Firma DeNA Corp.
Marvel Mighty Heroes; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, Marvel evrenine yolculuk edeceğiniz ve süper kahramanlarınızı seçerek kötülüklere karşı mücadele edeceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir strateji oyun

Marvel Mighty Heroes; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, Marvel evrenine yolculuk edeceğiniz ve süper kahramanlarınızı seçerek kötülüklere karşı mücadele edeceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir strateji oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan aksiyon dolu oyunda Marvel evrenine yolculuk ediyor ve süper kahramanlarınızı seçerek takımınızı kuruyorsunuz. temel amacınız, Marvel Mighty Heroes'da kötüleri yok etmek.

Takımınız için seçeceğiniz her bir kahramanın kendilerine has özel yetenekleri bulunuyor. Ayrıca Hulk, Örümcek Adam, Iron Man, Thor, Black Widow, Kaptan Amerika gibi ünlü süper kahramanların yanında birçok farklı kahraman seçeneği oyunda sizleri bekliyor.

Oyunda kahramanlarımız için 4 farklı kostüm seçenekleri yer alıyor. Ayrıca başarılı oldukça kahramanlarınızı geliştirebilirsiniz.

Marvel Mighty Heroes indir
DİĞER SÜRÜMLER